SEO’ya Bütüncül Bir Yaklaşım!

seo verileri

Arama motoru optimizasyon sürecine sadece SEO açısından bakmıyoruz. Bizim işimiz sadece sıralamanızı yükseltmek ve teknik düzenlemeler yapmak değil, bizim işimiz SEO süreçlerini bütüncül bir yaklaşımla ele almak ve bu sürece içerik pazarlaması, kullanıcı deneyimi, sosyal medya konularını da dahil ederek en iyi sonuca ulaşmanızı sağlamaktır.

Arama motorları günümüzde kendini oldukça fazla geliştirdi. Artık referans bağlantılar, belli kurallara bağlı içerik düzenlemeleri gibi kurallar o kadar da önemli değil. Arama motorları kullanıcılarınıza yaşattığınız deneyimi artık daha fazla önemsiyor. Son zamanlarda temelleri atılan ve yakın gelecekte gerçekleşecek olan güncellemelerle arama motorları kullanıcıların bir markayla, ürünle veya hizmetle nasıl etkileşime girdiğini anlamaya çalışıyor. Bu da arama sonuçlarında sıralamada ana faktör olarak neyi göreceğini ortaya çıkarıyor.

Biz Bu SEO Dediğimiz Şeyi Nasıl Yaparız?

Biz Editor The Content Company olarak iş ortaklarımıza her çalışmanın ihtiyaçlarına göre tamamen özelleştirilmiş stratejiler yaratırız. Bu stratejilerle kullanıcılarınızın markanızla etkileşim kurduğu ilk andan son ana kadar geçen süreyi basit bir ziyaret olmaktan çıkarır, bir deneyim haline getiririz.

The Content Company isminin hakkını vererek, anahtar kelime araştırmalarından, içerik oluşturmaya kadar içerik pazarlamasının her dalını etkin bir şekilde kullanırız. En iyi yaptığımız işi, SEO ile birleştiririz.

Klasik soru; Neden Biz?

Bizim için anahtar kelimelerinizin sıralamaları veya organik trafiğiniz önemli fakat bizim için asıl önemli olan organik varlığınızla beraber kazancınızı da artırabilmeniz.

Biz burada sadece SEO yapmayız; strateji üretiriz. Butik bir bakış açısıyla bütünsel bir yaklaşımı birleştirerek, dijital pazarlamanın tüm disiplinlerini masaya yatırırız. Çünkü biliriz, doğru stratejilerle başlamamış SEO çalışmaları hedeflere ulaşsa da uzun vadede başarılı olamaz.

Butik yapımız bizi hızlı aksiyon alan ve gerekli noktalara tam zamanında müdahale eden bir anlayışta çalışmamızı sağlıyor. Bu da değişen algoritmalara ve sektör yeniliklere hızlı adapte olmamızın önünü açıyor. “Neden biz” sorusunun yanıtı işte tam da burada yatıyor.