Google Adwords Nedir ve Nasıl Çalışır?

Google Adwords, milyonlarca ilgili sayfa arasından sıyrılıp, ilk sayfalarda görünme avantajı sağlayan bir reklam modelidir. Milyonlarca arama içinden sitenize yahut işletmenize trafik alırken, Google’ın alakalı aramalarında üst sıralarda görünür olursunuz.

Google Adwords ile, markanızın sadece arama motorlarının üst sıralarında yer almasını değil, hedef kitlenizin sık sık ziyaret ettiği sitelerde görünmesini de sağlarsınız. Doğru anahtar kelimeler ve dikkat çekici reklam metinleri ile internet üzerinden potansiyel yeni müşterileri sayfanıza kolayca çekersiniz.

Sosyal Medya Reklamı Vermek Gerekli Mi?

Sosyal medya hızlı üretimin olduğu kadar hızlı tüketimin de dikkat çektiği bir yer. Bu hıza bir de Facebook’un içerikleri takipçilerin çok küçük bir yüzdelik dilime göstermesi eklenince, üretilen yaratıcı içeriğin hedef kitleye ulaşmasında büyük sorunlar ortaya çıkıyor. Sosyal medya mecralarının bu tavrı, içeriklerin reklamla desteklenmesini elzem kılıyor.  

Editor The Content Company olarak, Facebook reklamı, Twitter reklamı ve Instagram reklamı alanlarında tecrübeli çalışanlarımızla markanızın ihtiyaç duyduğu sosyal medya reklamlarının planlanması, optimizasyonunun yapılması ve raporlanması işlerini yapar, içeriğinizi hedef kitlenize kolayca ulaştırırız.